צעדי ריקודי בטן

אוסול שהוא המייסד והמדריך הראשי במרכז המחול בגלאל בסנטה מוניקה. היא גם בתוכנית ריאליטי ב-National Geographic WILD בשם «Bell Ballroom» שאני צופה בה.

צעדי ריקודי בטן

רוסיה עדינה האישה הכי פצצה תעביר איתך שעות של עיסוי מטורף שיסדר לך את הראש.נערת הליווי הכי סקסית שתראה ניתן להיפגש בבית או מלון בלבד – אינדקס נערות ליווי *GirlNation.com

לאחר מכן עשיתי מחקר מקיף על ריקוד ערבי וגיליתי שהיא לא תמיד נושאת את החולצה שלה בזמן שהיא מלמדת אותו. זה משהו קצת יותר לא רשמי מהוליווד, אבל חשבתי שכדאי להזכיר אותו כאן מכיוון שחלק מהנימוקים האלה חלים על ההחלטה שלי לנסות יותר

חזרה לאוסול. היא מתאמנת במחול מזרחי כ-25 שנה, לטיני כ-16 שנה, כך שמבחינה מספרית זה נראה כמו חשיפה רבה לתרבות מגוונת

כדי להראות לי את המהלכים שלה, היא מספקת סרטון אינסטגרם שבו אוסול רוקד את Botahija. אנו רואים הרבה צעדים מהירים ומהירים המגיעים מכיוונים שונים עם כיוונים ספורדיים שנזרקים יחד למען הסדר הטוב

היא גם לא עונדת תכשיטים וזה הגיוני אם אתה זוכר שהרקדנים המערב אפריקאים המסורתיים הם יחפים

ברגע שהבנו חלק מהיסודות, ישנן דרכים רבות ושונות לפרש את המהלכים בריקוד בטן. רקדניות בטן לומדות על התרבות שלהן, מרחיבות רעיונות על זהות מינית ומגדרית ודוחפות את אזור הנוחות שלהן על ידי הופעה על הבמה, צילום סרטון או לימוד סדנאות.

ריקודי בטן הוא ז’אנר חדש יחסית של ריקוד שמקורו בתרבויות המזרח התיכון והסתחרר ברחבי אירופה עד שהגיע לארצות הברית ב-1931.

זוהי עדיין צורת אמנות מתפתחת שבה מורים שרוצים לפתח צורת אמנות זו, כמו גם רקדנים שאיתם הם מלמדים תורמים לאבולוציה שלה עם סגנונות, תנועות ושינויי לבוש שונים.

סגנון הריקוד בעל שם עולמי של אור הזרקורים מציע לאנשים שפה פרפורמטיבית אקספרסיבית המשלבת תנועה עם אימפרוביזציה לזמרים להגיב עליה; זה גם מובל באופן מסורתי רק על ידי נשים מזה זמן מה.

הסגנון הטיפוסי כולל שמלות ארוכות שנלבשו בחוץ, אבל בימים אלה גברים רבים (במיוחד צעירים) אימצו לבוש תיאטרלי פחות מגביל

שלב TABAKATA:

צעדי ריקודי בטן

הטבקאטה היא עבודת הרגליים הבסיסית בריקוד בטן בוליווד. הוא נע בקצב מהיר, מתחיל לאט והולך מהר יותר. זה בדרך כלל נמשך 16 ספירות אבל יש וריאציות.

יש אומרים שהוא דומה ל»צ’וקה» הספרדי או מניפה במראה ובקצב.

צעדי ריקודי בטן

מחפשים נערות ליווי באילת ? עיסוי לגוף ולנפש – מטפלת בעלת ניסיון של מעל ** שנים, טיפול נעים ואיכותי! צור קשר

מהלכים בסיסיים:

Raks choufah: גלגול ירכיים קדימה ואחורה בתנועה סיבובית הפוגעת ביניהן בסוף המהלך; מהלך זה צריך להתבצע במהירות לאורך כל הדה דאנס.

טונקה: הרכינה קלה של הראש עם תנועה על ארבע.

התארבוקהלה: ירכיים נופלות כשמיישרים זרועות למסגרת הגוף כמו נוצות טווס הפוכות, או מטרייה תקועה הפוכה; מהלך זה צריך להתבצע תוך שימוש בתנועת נשירה מבוקרת מאוד על פני הגוף, המסתיימת בשתי הידיים מוחזרות לחזה לפני אזור הירכיים לפני שהצד השני נשמט שוב כדי לחזור.

Compartir con amigos!